Ще дві області можуть вийти з червоної зони карантину з 1 травня

Київська та Миколаївська області з «червоної» перейдуть у «жовту» зони suspilne.media A A A З 1 травня в «червоній» зоні карантину може залишитися 7 областей У Міністерстві охорони здоров’я готують подання для скликання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з метою розгляду питання про переведення Київської та Миколаївської областей з «червоної» у […]
У Міністерстві охорони здоров’я готують подання для скликання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з метою розгляду питання про переведення Київської та Миколаївської областей з «червоної» у «жовту» зони епідемічної небезпеки. Про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров’я – головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.
«Таким чином, з 1 травня в Україні 7 областей буде перебувати в червоному рівні епіднебезпеки. У жодній з областей завантаженість ліжок з киснем не перевищує встановлений урядом показник 65%», – сказав він.
Новини Чернівецької області
Поділитися
Посилання скопійовано. Тепер можна вставити його в Instagram.
Читайте також
Трагедія на Дністрі. Загинули захисник України та двоє восьмирічних дітей (відео)
ФК «Буковина» розпочне сезон УПЛ виїзним матчем проти черкаського «ЛНЗ»
З російського полону повернули 160 захисників, серед них — буковинець Віктор Камбур
У Чернівцях презентували книгу про українські котильйони першої половини ХХ століття
Волонтери з Буковини забезпечили військових позашляховиком для фронту
Чоловік отримав інвалідність після затримання ТЦК: відкрито провадження на Буковині
Ще актуальне
У Криму після вибухів сталася пожежа на суднобудівному заводі «Залив» у Керчі
