Новини
«Усе вирішив великий досвід». Буковинці виступлять на чемпіонаті Європи та світу з панкратіону

05.05.2024

З 18 до 21 квітня у Білій Церкві відбувся чемпіонат України з панкратіону серед юнаків і дівчат різних категорій. Він був присвячений пам’яті захисника України Олександра Котиніна. У турнірі взяли участь і спортсмени області.

Буковинці вдало виступили на змаганнях: Олег Стратійчук, Артем Заєць і сестри-близнючки Юлія та Яна Мельничук здобули золоті медалі.
Артем розповідає, що обрав панкратіон, бо йому подобається і боротьба, і ударна техніка – у цьому виді спорту це можна поєднувати. А от дівчата почали займатися боротьбою завдяки пораді мами, а Олег пішов на боротьбу завдяки своєму татові. Маючи багаторічний досвід, кожен з них по-своєму налаштовується на боротьбу.

За словами старшого тренера молодіжної команди збірної України, голови обласної федерації панкратіону Ігоря НАКОНЕЧНОГО, підготовка до змагань триває постійно. Спортсмени тренуються щодня, а дехто – двічі на день.

У категорії U-17 буковинські чемпіони посіли перше загальнокомандне місце, U-20 – друге, U-15 – третє.

Завдяки успішним змаганням спортсмени, що стали чемпіонами, виступатимуть у збірній Україні. На них чекають чемпіонати Європи та світу.